Národní knihovna České republiky

  • na webu
  • v katalogu
  • eds katalog
Nacházíte se zde: Úvod Služby Chci službu Registrovat se vzdáleně Podmínky užití online plateb na portálu https://platby.nkp.cz

Podmínky užití online plateb na portálu https://platby.nkp.cz

Identifikační údaje provozovatele prodejního místa (dále jen "knihovna")
Národní knihovna České republiky
IČO CZ00023221
Mariánské náměstí 190/5, 110 00 Praha 1

Adresa
Národní knihovna České republiky
Mariánské náměstí 190/5, 110 00 Praha 1

+420 221 663 111 (ústředna)
posta@nkp.cz

Podmínky
Tyto podmínky platí při online platbách prostřednictvím služby GP webpay v Národní knihovně České republiky na adrese https://platby.nkp.cz a vymezují a upřesňují práva a povinnosti knihovny a jejího uživatele. Vše ostatní se řídí Knihovním řádem. Veškerá finanční plnění jsou uvedena v českých korunách (CZK), knihovna není plátcem DPH. Tyto podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách knihovny. Zaplacením uživatel bez výhrad přijímá veškerá ustanovení těchto podmínek a je jimi neodvolatelně svázaný.

Reklamační řád
Veškeré reklamace se uplatňují dle Reklamací - část devátá Knihovního řádu, jež je nedílnou součástí Knihovního řádu.

Náklady na dodání
Náklady spojené s dodáním produktu nebo služeb nevznikají.

Doprava a platba
Online platby pro Národní knihovnu ČR zajišťuje platební brána GP webpay. Poskytovatel služby, společnost Global Payments s.r.o., je licencovaná platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou
Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány GP webpay zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte od své banky v SMS zprávě.

Platba prostřednictvím digitálních peněženek Google Pay a Apple Pay
V platební bráně GP webpay můžete zvolit i platbu přes Google Pay (tlačítko ). Po kliknutí na tlačítko Zaplatit se přihlásíte do svého Google účtu a vyberte si, kterou z uložených karet budete chtít použít pro zaplacení. Platba může vyžadovat zabezpečení 3D Secure s ověřením držitele platební karty vydavatelem.

V platební bráně GP webpay můžete zvolit i platbu přes Apple Pay (tlačítko  Apple Pay). Apple Pay poskytuje snadný a bezpečný způsob placení na zařízeních se systémem iOS, watchOS a iPadOS v aplikaci i v prohlížeči Safari a na zařízeních MacOS v prohlížeči Safari. Apple Pay používá tokenizované kreditní nebo debetní platební karty (DPAN) specifické pro dané zařízení. Když zákazník potvrdí platbu pomocí Face ID, Touch ID nebo přístupového kódu, jsou data tokenizovaných karet zpracována jako standardní online platba kartou.

GP webpay

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět na stránky knihovny. Platba je potvrzena okamžitě.

Kontakty
Global Payments s.r.o.
V Olšinách 626/80, 100 00 Praha 10
E-mail: info@globalpayments.cz
Tel: +420 267 197 744 (zákaznická linka)

Ochrana osobních údajů
Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny Knihovním řádu – příloze 9 a jsou v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.

GP webpay

02.04.2024
E-zpravodaj Facebook Twitter Instagram Youtube