Národní knihovna České republiky

  • na webu
  • v katalogu
  • eds katalog
Nacházíte se zde: Úvod Slovanská knihovna Služby SLK Registrace uživatelů Předregistrace uživatelů

Předregistrace uživatelů

Předregistrace (a následně i vlastní registrace) je ve Slovanské knihovně určena pro osoby starší 15 let. Předregistrovat se můžete pomocí speciálního formuláře, který naleznete v bázi SLK pod tlačítkem f-register.gif (menu Moje konto SLK > Registrovat se).

Na základě předregistrace je možné
po dobu její platnosti:

  • objednávat prostřednictvím konta v bázi SLK vybrané dokumenty
  • kontrolovat prostřednictvím Vašeho konta stav objednávek

Studium objednaných dokumentů příp. jejich vypůjčení domů Vám bude umožněno až po dokončení registrace ve Slovanské knihovně.

Přihlašovací údaje (ID a heslo) získané po vyplnění předregistračního formuláře jsou platné po dobu 7 kalendářních dnů. V průběhu této doby je nutné předregistraci osobně dokončit v půjčovně Slovanské knihovny. Pro dokončení registrace je nezbytné:

Po dokončení registrace bude mít uživatel přístup ke službám Slovanské knihovny v plném rozsahu (v souladu s Knihovním řádem a Pravidly registrace uživatelů a provádění výpůjček ve Slovanské knihovně).

Předregistrace, které nebudou do 7 kalendářních dnů dokončeny, budou automaticky po překročení této lhůty smazány a objednané dokumenty vráceny zpět do skladu.

V případě dotazů k předregistraci se můžete obracet na půjčovnu Slovanské knihovny (tel.: 221 663 356, e-mail: sluzby.sk@nkp.cz).

důležité odkazy:

20.02.2014